מחירי הובלות בתל אביב

השוואת מחירים הובלות בת»א

מכרזי מחיר


הובלת מקרר 400 ליטר בתל אביב -יפו
העברת מקרר | מחירון — 182.6 ₪ | בתל אביב -יפו קומה 2 עם מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 5 מטרים. בתל אביב -יפו קומה 4 ללא מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | מוריה הובלות דירה + מחיר « פרטים נוספים »

הצעת מחיר הובלת דירת 4 חדרים בתל אביב -יפו
₪ 3,000 – 2,400
השוואת מחירים
מחיר להובלת דירת 4 חדרים בתל אביב -יפו
| המחיר לפי המחשבון — 2707.28 ₪ הצעת מחיר מכרז 214286 עבור טליה |
מחיר כולל פירוק והרכבה בתל אביב -יפו קומה 1 עם מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 5 מטרים. בתל אביב -יפו קומה 2 עם מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »

השוואת מחירים הובלה מייבש כביסה בתל אביב -יפו
הובלות מייבש כביסה בתל אביב -יפו מחירים
| המחיר לפי המחשבון — 160.99 ₪ הצעת מחיר מכרז 632823 עבור מימי |
בתל אביב -יפו קומה 3 ללא מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 15 מטרים. בתל אביב -יפו קומה 1 עם מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »

הובלת מזנון בתל אביב -יפו מחיר
השוואת מחירי הובלה מזנון בתל אביב -יפו
| המחיר לפי המחשבון — 230.99 ₪ הצעת מחיר מכרז 785437 עבור לאונרד |
בתל אביב -יפו קומה 0 בניין עם מעלית משא המרחק מהמשאית ועד לדירת 5 מטרים. בתל אביב -יפו קומה 2 ללא מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »

מחיר הובלות דירת 2 חדרים בתל אביב -יפו
₪ 1,250 – 1,000
השוואת מחירים
הובלות דירת 2 חדרים עלות
| המחיר לפי המחשבון — 1126.52 ₪ הצעת מחיר מכרז 486995 עבור יוסי |
מחיר כולל פירוק והרכבה בתל אביב -יפו קומה 1 ללא מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 10 מטרים. בתל אביב -יפו קומה 1 ללא מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 10 מטרים | « פרטים נוספים »

חישוב מחיר הובלה פסנתר בתל אביב -יפו
הובלות בתל אביב -יפו פסנתר הצעות מחיר
| המחיר לפי המחשבון — 527.48 ₪ הצעת מחיר מכרז 882527 עבור קטי |
בתל אביב -יפו קומה 1 עם מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 15 מטרים. בתל אביב -יפו קומה 2 עם מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »

עלות העברת דירת 2 חדרים בתל אביב -יפו
₪ 2,200 – 1,600
השוואת מחירים
הצעות מחיר הובלה דירת 2 חדרים בתל אביב -יפו
| המחיר לפי המחשבון — 1863.08 ₪ הצעת מחיר מכרז 700768 עבור גל |
מחיר כולל פירוק והרכבה בתל אביב -יפו קומה 2 ללא מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 5 מטרים. בתל אביב -יפו קומה 1 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 10 מטרים | « פרטים נוספים »

חישוב מחיר הובלה רהיטים הובלות קטנות ארון 4 דלתות בתל אביב -יפו
הובלת רהיטים הובלות קטנות ארון 4 דלתות בתל אביב -יפו מחירים
| המחיר לפי המחשבון — 342.07 ₪ הצעת מחיר מכרז 983220 עבור עינב |
מחיר כולל פירוק והרכבה בתל אביב -יפו קומה 0 עם מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 5 מטרים. בתל אביב -יפו קומה 3 עם מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »הובלת דירות בתל אביב הובלות קטנות בתל אביב

אחסנה מתקדמת: אם אתם משפצים את הדירה או המשרד או החנות הנוכחית שלכם או עוברים למקום חדש ולא רוצים כי פריטים ורהיטים יקרי ערך ילכו לאיבוד במהלך תהליך השיפוצים או המעבר למקום החדש או שאתם נאלצים לפנות את מקום המגורים או העבודה הישן שלכם ומועד הכניסה לדירה או למשרד החדש שלכם עדיין לא הגיע אז אתם יותר ממוזמנים לפנות לחברה המקצוענית שלנו אשר מתמקצעת לא רק בתחום ההובלה אלא גם בתחום האחסנה של פריטים שונים ובגדלים מגוונים.
כמובן שבמהלך כל תקופת האחסנה הקצרה או הארוכה יותר אתם יכולים לגשת אל חפציכם ולקחת כל חפץ או פריט אשר אתם זקוקים לו. החברה המקצועית והוותיקה ביותר שלנו בתחום זה מספקת גם מחסנים שלמים עבור אחסנה של מוצרים וסחורות שונות כולל מוצרי מזון וגם מוצרי צריכה אחרים או תכולה של הבית או המשרד וגם קיימת האופציה כי הלקוח/ה ישכירו תא או חדר אחסנה מסוים במחסן מסוים שבבעלות החברה ויקבלו מפתח אישי משלהם למחסן וגם לתא האחסנה הפרטי שלהם.חשוב לדעת כי כיום קיימות גם חברות אחסנה נפרדות אשר מתמקצעות אך ורק בעניין אספקת שירותי אחסנה וזה אכן יכול להיות נוח עבורכם אם אתם לא זקוקים גם לקבלת שירותים אחרים כגון, שירותי האריזה או ההובלה או שירותי הניקיון של הבית או המשרד החדש ועוד. כמובן שהחברה שלנו הינה חברה מנוסה ביותר גם בתחום האחסנה וגם בתחום ההובלה ובתחומים רבים אחרים וגם הינה בעלת המלצות רבות מלקוחות קודמים ומוניטין חיובי ביותר בתחום האחסנה וגם ההובלה. חשוב ביותר כי החברה הנבחרת על ידכם תהיה חברה אשר עליה אתם סומכים גם בעיניים עצומות וכי כל התכולה אשר אתם מאחסנים תהיה מאובטחת ומבוטחת באופן מלא וכי המחסן שבו מאוחסנת התכולה וכמובן תא האחסנה הפרטי שלכם יהיו מצוחצחים להפליא ונקיים ביותר.
כמו כן, מהותי ביותר לוודא כי גודל המחסן ובמיוחד תא האחסנה שלכם מותאמים באופן המושלם לגודל התכולה המאוחסנת וגם לבחון ולוודא שתאי האחסנה השונים שומרים על תנאי האחסנה הנדרשים עבור המוצרים, הסחורות, הציוד, הריהוט, הכלים או המכונות שאתם מאחסנים. חשוב ביותר כי בתא האחסנה שלכם בפרט ובמחסן עצמו בכלל לא יתקיימו שום תנאים אשר עלולים לפגוע בתכולה המאוחסנת וזה כולל אי הצטברות של מים, אי התמצאות או התרבות של חרקים למיניהם או של עכברים או של עכברושים למיניהם. מרבית המחסנים שלנו הינם גדולים ביותר ומגיעים לגודל של אפילו 50 קוב.
אף על פי כן, אם יש לכם צורך במחסן קטן יותר אז ישנם גם מחסני אחסנה בבעלות החברה אשר הגודל שלהם מגיע ל5 קוב ונחשבים כמותאמים עבור האחסנה של מספר מצומצם יחסית של פריטים או רהיטים או סחורות. בכל מקרה כל לקוח ולקוח צריך לדאוג ולוודא כי אכן המחסן אשר מושכר לו איננו קטן מדי עבור האחסנה של התכולה שברשותו לאחסן או להפך גדול מדי ואז אתם בעצם סתם משלמים עבור מקום פנוי שבו לא מאוחסן דבר. בכל מקרה לפני שאתם בוחרים את חברת האחסנה שלכם נסו לבחון מספר חברות אשר מתמקצעות בנושא האחסנה ולבדוק מספר מחסנים שונים וכך בעצם לראות במו עיניכם את השוני מחברה לחברה וממחסן למחסן. כמו כן, לפני שאתם בוחרים את חברת האחסנה שלכם עליכם לוודא כי בקרבת המחסן שבו תאוחסן התכולה שלכם קיים מרחב מספיק גדול בשביל להחנות את הרכב שלכם או שאם אתם מגיעים בתחבורה ציבורית אז עליכם לוודא כי המחסן אכן ממוקם במיקום מרכזי מספיק ונגיש ביותר לאוטובוסים או הרכבת.
אתם בטח לא רוצים לאחסן חפצים יקרי ערך במקום מרוחק ונידח אשר איננו נגיש עבורכם עם רכב פרטי או עם תחבורה ציבורית. בכל מקרה מחסני החברה המקצוענית והוותיקה שלנו בתחום האחסנה תמיד ממוקמים אך ורק באזורים מרכזיים ונגישים ביותר וגם מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר כך שאתם יכולים תמיד לישון בשקט במהלך כל תקופת האחסנה.

בזמן מעבר דירה כולנו מרגישים נסערים, אנו כל הזמן לחוצים ונלחצים. הסיבה לכך ידועה: הרי לעבור דירה לא דבר פשוט ונוח, ולכן הרצון הגדול ביותר שלנו הוא לסיים את המעבר על הצד הטוב ביותר. הבעיה היא שכמעט תמיד נתפוס את עצמנו שוכחים לבצע את הדברים הקטנים בזמן מעבר דירה. 

אחד הדברים הקטנים הוא היחס כלפי מובילים, אלה האנשים אשר סוחבים את החפצים שלנו ועושים את רוב עבודת ההובלה אל הבית החדש. בדרך כלל אנו מתייחסים אליהם כאל מובן מאליו, זאת העבודה שלהם, על כך אנו משלמים כסף והם באים לתת לנו שירות כמו לכל אחד אחר. העיקרון הוא נכון אך העניין הוא שהמובילים מצפים מאיתנו לייחס מסוים.

הובלות
 הובלות
 נסו לדמיין את עצמכם לרגע במקום המובילים ודמיינו את יום העבודה הרגיל שלהם. הם מתעוררים מוקדם בבוקר כאשר הם יודעים שבמשך כל היום יהיה עליהם להעביר חפצים כבדים שונים מן הבית אל הרכב ולאחר נסיעה קצרה או ארוכה יצטרכו להעלות את החפצים המועברים אל משכנכם החדש. לא תמיד תנאי העבודה הם טובים, לפעמים יש גשם, לפעמים חום כבד ומיותר להזכיר את המעלית שנוטה לא לעבוד תמיד ביום ההעברה.  כמו כן הם צריכים לנהוג ביתר זהירות בזמן ההעברה אחרת הם יכולים לפגוע גם בפרנסתם, כי אם משהו ישבר אתם כמובן תדרשו פיצוי.
המובילים לא מצפים לרחמים שלנו אלא רק ליחס טוב. יחס של אדם לחברו, יחס שאתם הייתם רוצים לקבל מכל לקוח שאתם משרתים בעבודתכם. הרי כאשר היום והעבודה תסתיים המובילים יחזרו הביתה וכמו כולם הם רוצים להגיע הביתה בשלום. החוויות אותם חוו ביום העבודה ילוו אותם גם אחרי שעות העבודה בבית ואם היום שלהם היה נחמד הם ירגישו טוב עם עצמם גם בבית.
אז איך נגדיר יחס טוב לאנשי חברת ההובלות? זה יכול להיות הצעה למשקה או לאוכל בזמן הפסקה קצרה בין הורדת המקרר לבין פינת אוכל. להציע הפסקת קפה בין הנסיעות. הדברים הקטנים הללו יגרמו למובילים להרגיש שאתם מעריכים אותם ומתייחסים אל העבודה שלהם בלי זילזול. חוץ מזה אתם יכולים לעזור בדברים אחרים כמו למשל לפרוק את הארונות ושולחנות לפני הגעת המובילים. להוציא את כל מכשירי החשמל מן השקעים ולסדר את הכבלים. להעביר חלק מן הדברים הקטנים שלא דורשים הובלה במשאית בעצמכם ברכבכם. אם תעשו זאת תוכלו לחסוך גם קצת כסף, גם את זמנכם וגם זמן ועבודת המובילים. היחס הטוב והאנושי אותו תעניקו למובילים ייתן לא רק לכם הרגשה טובה אלא גם למובילים וכאשר בן אדם מרגיש יחס טוב הוא ינסה לעשות את עבודתו על הצד הטוב והיעיל ביותר. אם הייתם מרוצים מעבודתם אתם יכולים להעניק למובילים טיפ בסיום המעבר, דבר אשר יגרום להם ללא ספק לתחושה טובה ובטוח גם לכם.
 

מחירי הובלות בתל אביב

הובלות ת»א זול הובלת דירות בתל אביב עם ביטוח
בתל אביב שוק ההובלה מתחדש: כיום חברות הובלה רבות מציעות ללקוח הרבה מעבר להובלה עצמה. דבר ראשון נציג חברת ההובלה נפגש עם לקוחות הבוחרים בחברה וזאת כ10 ימים לפני יום המעבר בפועל. אם הלקוח לא בחר בשירות האריזה שמציעה חברת ההובלות אז הנציג/ה מספק ללקוח/ה עצות כיצד לארוז היטב את החפצים בכדי למנוע נזקים בעת ההובלה. ישנן חברות הובלה המספקות חבילת הובלה הכוללת בתוכה את חומרי האריזה הנחוצים לביצוע האריזה וכמובן שקיימת ללקוח האופציה לבחור בחבילת הובלה הכוללת גם את שירות האריזה. חברות הובלה גם מספקות שירותים כגון, פירוק והרכבה של רהיטים, סידור של הדירה או בית העסק לאחר המעבר וזאת כמובן מייקר את עלות ההובלה אך חוסך זמן יקר אם קיימות על סדר יומכם גם מטלות אחרות.
בימינו, חבילת ההובלה היא כוללנית ונרחבת. רק אתם יכולים לבדוק אם משתלם לכם להיעזר בשירותים הנוספים מלבד ההובלה עצמה שחברות הובלה מודרניות מספקות בימינו או שעדיף לכם לבצע את האריזה, למשל בכוחות עצמכם וזאת תוך כדי התחשבות בגורם הזמן והפסד ימי עבודה או הצורך לטפל בילדים הקטנים. העניין נתון לשיקולכם האישי. בהצלחה בתהליך המעבר ותתחדשו!
תגיד, בצעת הובלות ב ת»א? – שאלה זו שומעים בעיקר בין חברי הברנז’ה של חברות הובלות שנמצאות בשוק תקופה לא ארוכה. הרי כל מוביל שמכבד את עצמו עשה עבודה אחת-שתיים בעיר הגדולה שלנו, הניו-יורק של ישראל. מה לעשות? בלי הובלה בתל אביב – אתה לא מוביל. יש אנשים שחושבים שאת ההובלה יוכלו לעשות לבדם – ללא עזרה של אנשי מקצוע, בלי חברות הובלות. לעומתם, יש הטוענים, ואולי בצדק, כי הובלה לעתים מזכירה את התכנון של מבצע צבאי נרחב. אולם, אם ברצונכם לעשות זאת בעצמכם אפשר לעשות זאת, כמובן – בהיעזר במספר עצות שימושיות. צריך לארוז טוב-טוב את הדברים: מצאו ליד הסופר השכונתי כמה ארגזים מקרטון, תצטיידו בניילון פצפצים, הדברים השבירים שלכם בטוח יישמרו היטב במהלך הובלה. אופן האריזה חייב להיעשות בצורה שבה לכל חדר וחדר בדירתכם החדשה יהיו ארגזים משלו, כאשר הרישום על גבי הקרטונים הוא דבר ראשון במעלה.
כדאי שתימנעו ולא תארזו תכולתם של כמה חדרים באותו הקרטון. בטוח שלא נרצה להקדיש זמן לחיפוש מיותר בתוך הקרטונים במאמץ למצוא חפץ זה או אחר. אופן רישום נכון יעזור לנו מאוד בעת המעבר, וכך – פירוק הקרטונים יתבצע על הצד הטוב ביותר ובזמן קצר יחסית. כלי המטבח השבירים כדאי ומומלץ ביותר שתעטפו בניילון פצפצים. הניחו בזהירות דבר-דבר בתוך קרטון — כך תוכלו לוודא שתכולת דירתכם הגיעה למקום החדש בלי להישבר. אופן הרישום הנכון דורש שתכולת הקרטונים תופיע על דף נפרד – צמוד לקרטון או לא. בצורה זו תדעו מה יש בכל ארגז. תדאגו שרשימה זו לא תלך לאיבוד.
כדאי גם שתעטפו בניילון סטרטץ’ את הטלוויזיה, המיקרוגל ודברים אחרים, להם יש מסך של זכוכית. נהגו בזהירות, סעו לאט-לאט, ואל תתפתו לעקוף מישהו. מומלץ בחום לעטוף את האריזה שהכנתם לכוסות וכו’ מפצפצים בשמיכות או כלי מיטה עבים. כך תינתן שכבה נוספת של הגנה לדבריכם השבירים. עדיף שתעשו מספר גיחות עם הדברים – אין צורך להעמיס יתר על המידה על רכב ההובלה. יחד עם זאת, עומס נמוך עד בינוני – מסוכן אף הוא. יכול לקרות מצב בו יתגלגלו הקרטונים והשקיות בתוך חלל האוטו, ויתדפקו על קירות הרכב. בשביל למנוע זאת ניתן לרפד זמנית את דפנות האוטו בשמיכות נוספות. כשתגיעו לדירתכם החדשה, הוציאו מהרכב את הקרטונים המיועדים לעניין אחסון ספרים תחילה, הרי על הקופסאות הללו ניתן לשים ארגזים אחרים, וכך לא תתפסו המון מקום בבית החדש. תעשו הכל לאט – כידוע: החיפזון מן השטן. המון הצלחה לכם ולבני ביתכם.
הובלות בת

חברת הובלות בתל אביב

חברת הובלות תל אביב

חברה המספקת שירותי הובלה ארציים כולל אחריות וביטוח חברת הובלות בכל הארץ. חישוב מחירים מיידי באתר באופן קל ונוח בליווי מבחר תמונות. טיפים לאריזה ולהובלה בטוחה. למשרדים ודירות-ידידותי למשתמש האתר מאפשר לינקים לאתרים אחרים העוסקים בנתונים חשובים להעברה מעבר .לים (מכס, נמלים, מספרי טלפון חשובים וכד’) פשטות מילוי פרטי ההובלה מאפשר לקבל חישוב עלות ההובלה און ליין תוך דקות ספורות ללא הזמנה של נציג החברה ! להצעת המחיר און ליין אין צורך להכניס אנשים זרים הביתה בעזרת המחירון תדעו אם הצעות המחיר השונות שקיבלתם סביר או מנופח – בקיצור המובילים לא יסדרו אתכם יותר איך מודדים את ההצלחה של העסק? יש הטוענים, כי לקוח מרוצה מהווה את כרטיס הביקור הטוב ביותר. הוא-הוא יהיה זה שימליץ לחבריו מעבודה על העסק, הוא זה שיגיד שמאז הכיר אתכם, הוא לא יודע בעיות מהן. הדבר ניכר ביותר בעיר הגדולה כתל-אביב. הובלות תל אביב – לרוב חברות הובלות קטנות משתפשפות תחילה בערי הפריפריה, ואז באות אל המרכז – אל ההצלחה הגדולה. הצלחה זו מגיעה דווקא מהאנשים הפשוטים – הלקוחות המרוצים בדמות הסטודנטים. אלה יזכרו אותך לאורך כל הדרך, מספסל הלימודים ועד לפנסיה, אם אתה – כמובן – הגעת עד לשם.

השירותים הניתנים בידי חברות העוסקות בהובלות אינם דבר של מה בכך. לקוחות שחזרו הם האסמכתא לזה שאם בצעת הובלות בת»א, ועמדת בכך מבלי שפישלת – מובטח לך שתהיה מסודר.

האם מלים אלו כתובות עבור בעלי העסקים בתחום ההובלה בלבד? לא ולא! הלקוח – כדאי לו שידע מה חושב נותן השירות, יכול מאוד להיות, שאם האינטרסים של הלקוח ונותן השירות ייפגשו – תהיה הצלחה עבור שני הצדדים. מעין win-win situation . עבור חברות הובלות בת»א העיר מחדדת את חושיהם של בעלי העסקים, נותנת להם משהו שלא ניתן להשיג בשום עיר בעולם.   לכאורה, המדובר הוא בעיר ישראלית, קטנה לראש – נגיד, אירופאית, אמריקאית, אך יחד עם זאת נותנת תחושה של משהו גדול. כאשר תזמינו את חברת ההובלה, תתעקשו לדבר עם הנציג האחראי בחברה, מסרו את מירב האינפורמציה לגבי המיקום, התכולה וכו’, וכך — הצעת המחיר שתינתן תהיה מדויקת יותר. שימו לב לרישום ע»ג הקרטונים, ושרשימת תכולתם נמצאת בידיכם מוכנה ומזומנה לשעת הצורך. יש לוודא, שלפני ההובלה בפועל מספר הקרטונים שציינתם בפני נציג החברה יהיה פחות או יותר זהה לזה שקיים במציאות. לתת תשר לעובדי חברת הובלה בת»א, בייחוד אם אתם תושבי העיר – זו לגמרי זכותכם. אף אחד לא יגיד לכם – תביאו טיפ.   אתם רואים את העובדים, כאשר מתרחשת ההובלה עצמה, אתם רואים איך הם מתאמצים – למה שלא תתנו להם הרגשה טובה עם 50-100 ₪ ? מים צוננים בקיץ בשבילכם ובשביל עובדי חברת הובלות תשמור על קור רוחכם, וזה גם דבר טבעי ביותר לעשות, טבעי ואנושי. יש לקוחות שמפוצצים ופותחים שולחן עבור העובדים, תאמינו לנו – לעובדים אין זמן לזה, אתם לא צריכים לעשות זאת, רוב הסיכויים שהם כבר אכלו ממש דקות ספורות לפני שהגיעו אליכם. אבל שתייה קרה בכמויות סבירות בהחלט תנעים את האווירה – גם מבחינתכם, וגם מבחינתם. אתרנו הינו ידידותי למשתמש ואפשר בנקל להגיע לחברות הטובות ביותר בשוק. ההמלצות תוכלו לשמוע גם מחבריכם לעבודה, חברים, שכנים, בעצם כל מי שעבר דירה בחיים שלו. רוב האנשים שומרים את מספרי הטלפון של מובילים בתל אביב לעת הצורך. עכשיו הצורך שלכם הגיע, דאגו לעצמכם בכך שתבחרו את החברה הנכונה מכל הבחינות, והצטרפו לקהל הלקוחות המרוצים, המהווים כרטיס ביקור הכי טוב שיכול להיות עבור אותה חברת הובלות.