מחירי הובלות בירושלים

מכרזי מחיר


השוואת מחירי הובלות תכולת המשרד בירושלים
₪ 1,200 – 900
השוואת מחירים
מחירון מעבר משרד בירושלים
| המחיר לפי המחשבון — 1029.4 ₪ הצעת מחיר מכרז 984086 עבור שמואל |
בירושלים קומה 1 בניין עם מעלית משא המרחק מהמשאית ועד לדירת 15 מטרים. בירושלים קומה 2 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »

הובלות מזנון בירושלים מחירים
הצעות מחיר להובלות מזנון בירושלים
| המחיר לפי המחשבון — 222.1 ₪ הצעת מחיר מכרז 476644 עבור עדי |
בירושלים קומה 0 ללא מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 5 מטרים. בירושלים קומה 1 עם מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »

השוואת מחירי הובלות דירת 3 חדרים בירושלים
₪ 1,700 – 1,350
השוואת מחירים
הובלות בירושלים דירת 3 חדרים השוואת מחירים
| המחיר לפי המחשבון — 1555.15 ₪ הצעת מחיר מכרז 714044 עבור אליעד |
מחיר כולל פירוק והרכבה בירושלים קומה 2 עם מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 5 מטרים. בירושלים קומה 0 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 15 מטרים | « פרטים נוספים »

הצעת מחיר להובלת סלון 3+2+1 בירושלים
מחירון מעבר סלון 3+2+1 בירושלים
| המחיר לפי המחשבון — 268.26 ₪ הצעת מחיר מכרז 251371 עבור רצון |
בירושלים קומה 3 בניין עם מעלית משא המרחק מהמשאית ועד לדירת 5 מטרים. בירושלים קומה 3 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 15 מטרים | « פרטים נוספים »

מחירון הובלת חשמל ואלקטרוניקה‎ הובלות קטנות מכונת כביסה בירושלים
השוואת מחירים הובלה חשמל ואלקטרוניקה‎ הובלות קטנות מכונת כביסה בירושלים
| המחיר לפי המחשבון — 165.24 ₪ הצעת מחיר מכרז 657304 עבור בנג’מין |
בירושלים קומה 0 עם מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 10 מטרים. בירושלים קומה 2 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »

חישוב מחיר הובלה תכולת המשרד בירושלים
₪ 2,500 – 2,000
השוואת מחירים
מעבר משרד בירושלים מחיר
| המחיר לפי המחשבון — 2243.87 ₪ הצעת מחיר מכרז 530299 עבור לולה |
בירושלים קומה 2 בניין עם מעלית משא המרחק מהמשאית ועד לדירת 15 מטרים. בירושלים קומה 0 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 15 מטרים | « פרטים נוספים »

הובלות סלון 3+2+1 בירושלים הצעת מחיר
מחיר הובלת סלון 3+2+1 בירושלים
| המחיר לפי המחשבון — 294.93 ₪ הצעת מחיר מכרז 149252 עבור ברקת |
בירושלים קומה 1 ללא מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 15 מטרים. בירושלים קומה 0 ללא מעלית המרחק מהדירה ועד למשאית 5 מטרים | « פרטים נוספים »

חישוב עלות העברת מייבש כביסה בירושלים
מחירון העברת מייבש כביסה בירושלים
| המחיר לפי המחשבון — 153.44 ₪ הצעת מחיר מכרז 547783 עבור הילית |
בירושלים קומה 1 ללא מעלית המרחק מהמשאית ועד לדירת 15 מטרים. בירושלים קומה 3 בניין עם מעלית משא המרחק מהדירה ועד למשאית 10 מטרים | « פרטים נוספים »שירותי אחסנה מובחרים
כאשר מדובר על שירותי אחסנה מן השורה הראשונה אז בעצם מדובר על בחירת חברת אחסנה אשר מתמקצעת בתחום זה כבר שנים רבות ובעלת ניסיון רב באחסנה של פריטים שונים ומשונים.
זה בכלל לא משנה מהי הסיבה שבגינה הלקוחה זקוקים לשירותי האחסנה הללו- יכול להיות שאתם בדיוק נוסעים לחו»ל לרגל עסקים או סתם נסיעה לרגל נופש לתקופה מסוימת. יכול להיות שמקום העבודה שלכם שולח אתכם למקום מרוחק בארץ או בחו»ל ויש לכם דברי ערך שברצונכם לאחסן אז אתם מוזמנים לפנות לחברה שלנו דרך אתר החברה ומילוי פרטי יצירת הקשר או דרך הטלפון אשר גם הינו מפורסם באתר. ישנה גם אופציה שהדירה שלכם אינה מסוגלת להכיל את כל חפציכם כיוון שמדובר על מרחב קטן מדי.

יכול להיות שאתם בעלי משרד אשר מוצפים בחומרים ארכיונים אשר אין עבורם מקום מספק במשרדכם הנוכחי ויכול להיות שאתם צריכים לאחסן אותם במקום בטוח לפרק זמן מסוים. בכל מקרה, לא משנה בכלל מהי הסיבה לכך שאתם צריכים מקום אחסנה וגם לא משנה מהי תקופת הזמן אתם יותר ממוזמנים לפנות לנציגי החברה המנוסים והמיומנים ביותר ולקבל גם הצעת מחיר ראשונית שאותם דרך אגב ניתן גם לקבל דרך אתר החברה. חשוב לדעת כי כל המחסנים של החברה מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר באמצעות מערכת ממוחשבת של מצלמות אשר פועלות במהלך כל שעות היממה כך שלא יהיה שום סיכוי שיפרצו אל המחסן ואל תאי האחסנה הפרטיים שלכם.
כמו כן, כל מחסני האחסנה של החברה הינם בעלי מערכת משוכללת לשם גילוי עשן ואש אשר ממוקמת בכל מרחב מרכזי של המחסנים ואשר עומדת בכל התקנים הנדרשים ויכולה למנוע אסונות בכל סדר גודל ומתריעה באופן מידי על כל עשן אשר עולה מתוך המחסן או אפילו ליד המחסן וכך אתם יכולים להיות בטוחים כי כל חפצי הערך שלכם הינם בטוחים לחלוטין.

כמו כן, כל מחסני החברה מטופחים ועוברים תהליכי הדברה על בסיס קבוע ועל ידי חברת הדברה איכותית ומקצועית ביותר. יתר על כן, כל התכולה של כלל הלקוחות מבוטחת לחלוטין ובמקרה של גם הנזק הקטן ביותר הלקוח מפוצה באופן מידי בסכום המופיע בהסכם הכתוב והחתום עם החברה.
כל המחסנים הינם גם מבוטחים על ידי חברת ביטוח מובילה.
שירותי האחסנה שהחברה שלנו מציעה מיועדים לכלל הלקוחות- הן מהמגזר העסקי כולל אלו אשר מייצאים ומייבאים סחורות על בסיס קבוע ויכול להיות שזקוקים באופן שיגרתי למקום אחסנה בטוח עבור כלל הציוד והסחורות יקרות הערך שלהם. כמו כן, כל לקוח עסקי או פרטי מקבל מפתח משלו למחסן וגם לתא האחסנה שלו ויכול בעצם לגשת לתכולה שלו בכל עת שרק ירצה.

האחסנה מתבצעת בדרך כלל בתוך מכולות מיוחדות אשר שומרות על תנאי האחסנה המתאימים ביותר, כולל הטמפרטורה הנאותה והם יכולים להיות בגדלים שונים, כאשר את הפריטים והסחורות או הציוד הכבד והרחב יותר ניתן לאחסן במכולות הגדולות ואת הפריטים והתכולה היותר קטנה ניתן לאחסן בתוך מכולות יותר קטנות. חשוב לציין כי לכלל הלקוחות של החברה אשר מאחסנים פריטים כלשהם בתוך המכולות הללו קיימת גישה לתכולה ולמכולות הללו.
יתר על כן, כלל המחסנים ותאי האחסנה מאובטחים באמצעות מצלמות וידיאו אשר פועלות במהלך כל שעות היממה ובכלל הכניסה למתחם המחסנים מותנית במעבר דרך שער חשמלי ולכן כלל התכולה יקרת הערך שלכם מוגנת ביותר וכך אתם יכולים לישון בשקט במהלך כל תקופת האחסנה.

גם לך מגיע הובלה בראש שקט

כל אדם שעובר דירה יודע בוודאות שאת המעבר הוא יפקיד בידי חברת ההובלות. הרי חברת ההובלות אותה תשכירו תעזור לא רק להעביר את החפצים היקרים לכם לביתכם החדש אלא גם תדאג שהמעבר יהיה ללא חלק ונוח עבורכם. וכדי שהשכרת חברת ההובלות לא תהיה מעמסה נוספת עבורכם ישנו צורך למצוא חברת הובלות אמינה ומקצועית, כך שתוכלו להיות רגועים ומרוצים.

כדי למצוא חברת הובלות טובה לפעמים לא מספיק לקרוא מודעות בעיתון או לחפש באינטרנט, אלא לקבל המלצות מחברים, לקבל מידע על הדרך שבה חברת ההובלות המומלצת עובדת, לשמוע האם אפשר לסמוך על האמינות ועל המקצועיות של החברה. תמיד חשוב לדעת מיהו האחראי על החברה, זאת וכאשר תהיה כל בעיה תוכלו לפנות ישירות מבלי להעביר טלפון שבור.

לפני שמתחילים לארוז ולהוביל תמיד חשוב לארגן הכול בקפידה. חברת ההובלה תעזור לכם בייעוץ.
כאשר תוכלו לדעת כמה מובילים נחוצים עבור המעבר שלכם, האם תוכל לקבל מהחברה ארגזים – אילו וכמה. וכמובן את הייעוץ בנושאי אריזה.
כאשר אתם משוחחים עם חברת ההובלות תוכלו להתרשם מן החברה, מן האנשים שעובדים בה וכמובן מאופן עבודתם. הובלות בירושלים זולות הובלה כאשר יום ההובלה יגיע יבואו אליכם הביתה כמה מובילים של חברת ההובלות, ויעזרו לכם עם האריזות האחרונות. את החפצים הגדולים כמו ארונות, מקרר, טלוויזיה, שולחנות וכדומה יארזו בניילון נצמד ובריפוד מיוחד על מנת שהחפצים לא יפגעו. חפצים אלו יורדו אל רכב ההובלה בזהירות מרבית ותוך שמירה קפדנית על שלמותם. כל הדברים הנשלחים בעזרת חברת ההובלות מכוסים בביטוח. את הביטוח מקבלים ברגע חתימת ההסכם בינך לבין חברת ההובלות.
אם תרצו להוסיף דברים נוספים להובלה אשר לא הוזכרו בהסכם המקורי, תהיו מודעים לכך שזה יכול להעלות את מחיר ההובלה וגם את הביטוח. חפצים בעלי ערך רב כמו תכשיטים תמיד עדיף להעביר ללא עזרת המובילים, שכן חברת ההובלות לא מבטחת חפצים מסוג זה.

ברגע שהורדת החפצים הארוזים אל רכב ההובלה יסתיים, יוביל הרכב את החפצים אל דירתכם החדשה. תמיד חשוב לוודא עם הנהג את הכתובת אליה הם נוסעים. ישנם מקרים בהם אין חנייה פרטית במקום החדש ולכן תמיד מומלץ לבקש מאחד בני הבית שישמור חנייה הקרובה ככל האפשר אל ביתכם. תמיד חשוב להודיע איזה סוג חפצים אתם מובילים על מנת שיכלו להתכונן לארוז אותם בצורה נאותה כך שלו יפגעו בזמן הנסיעה. חשוב לדעת שזמן ההובלה לא תלוי בחברת ההובלה. וזאת מפני שתמיד יש לקחת בחשבון גם את זמן האריזה, גם את זמן הנסיעה ואת הפקקים שבהם תוכל הרכב להיתקע. עקב כך אתם צריכים לקחת מרווח זמן רחב עבור האריזה וההובלה כך שתוכלו לסיים את כל הדברים.
כשאר תגיע רכב ההובלה אל היעד המבוקש יכניסו המובילים את החפצים אל ביתכם החדש. אם תצטרכו עזרה בפירוק ו/או הרכבה תוכלו לקבל אותה מן המובילים. לאחר שהכנסת החפצים ופירוקם יסתיימו חברת ההובלות תאסוף את הדברים שלה ואת שאריות האריזה ותשאיר לכם בית נקי.
השירות אותו אתם אמורים לקבל מחברת הובלות הוא שירות מקצועי, יעיל ובטוח. השירות כולל סיפוק עבורכם את המובילים המנוסים והחזקים אשר יוכלו לעזור לכם בכל בקשתכם הקשורה להובלה.
ועל מנת שהחפצים יגיעו שלמים ולא שבורים אל ביתכם החדש כך שתוכלו מייד להתחיל להשתמש בכל חפץ אותו לקחתם איתכם אל הדירה החדשה ולהרגיש מצוין.
הובלות בירושלים: כל המידע הרלוונטי לגבי חברות הובלה איכותיות באזור ירושלים מצוי אצלנו באתר וכל מה שעליכם לעשות זה רק למלא את פרטיכם בטופס המקוון ותקבלו את כל המידע הרלוונטי ישירות למייל. תוכלו לבחור את חברת ההובלה המתאימה לכם מבחינת המחיר ומבחינות נוספות. אנו ממליצים לבחור את חברת ההובלה כמה שיותר מוקדם וכמה שיותר זמן לפני יום המעבר.

בכדי שיום המעבר יעבור באופן חלק יש לארוז את כל החפצים היטב ולפרוק אותם בצורה הטובה ביותר בדירה החדשה. עליכם לבחור את החברה המתאימה לכם לאחר ביצוע סקר שוק והשוואת מחירים. אנו ממליצים לכם לבחור בחברת הובלות שתשמח לספק לכם מגוון עצות מועילות, ללא כל התחייבות או תשלום מוקדם מצידכם. חברת הובלות שתספק לכם עצות מועילות היא בדרך כלל חברה מקצועית ואמינה.
הצדדים כלומר על הצד של הלקוח ועל הצד של המוביל או חברת הובלה. הלקוח אשר
ברצונו להוביל תכולת דירה לא משנה כרגע מה הגודל שלה, תמיד מעוניין לקבל את השירות
הטוב ביותר ואת השירות המהיר ביותר למשל אם בן אדם אשר מזמין מוביל ממהר אולי יצא
מעבודה לזמן מה והוא מצפה מחברת הובלות שתגיע בדיוק בזמן הקבוע כך שיוכל לסיים
את ההובלה ולחזור לעבודה, כמובן במקרה כזה מדובר על הובלה קטנה ולא רצינית אשר
לוקחת בארך שעתיים לכול היותר. המוביל מהבוקר עד הערב עסוק בהזמנות וכל היום יש לו
טלפונים הוא מרגיש כמו מזכירה.
סדר יום של המוביל פחות או יותר קבוע מראש אבל מה
לעשות אף פעם אי אפשר לשאר בדיוק רב ולכלול את כול הבעיות אשר מעריכות כול הובלה
בגלל זה יש לחץ מטורף ביומנו של המוביל, רצונו של המוביל זה לגרום ללקוחות שלו נוחיות
ושלווה בזמן ההובלה לכן הוא תמיד בריצות ותמיד מוודא שהכול בסדר הרי אם הלקוח לא
יהיה מרוצה מהשירות אוצו הוא מקבל הוא לא יחזור עוד פעם לאותו המוביל או אותה חברת
ההובלה ולא ייתן המלצות לחברים שכנים וכרובי משפחתו. בגלל זה המוביל תמיד רוצה
להיות טוב לכולם. אבל מה שקורה למעשה ברגע שהמוביל מגיע להובלה הוא רואה תמונה
שונה ממה שציפה.


תמיד בכול הובלה יש הרבה יותר דברים כלומר במקום 30 קרטונים יש 50

אם להגזים אבל זה פחות או יותר המצב ובנוסף יש את השקיות שבכלל שכחו שהן קיימות
ותמיד יש כול מיני בדרים אשר בכלל שכחו על קיומם כמו עגלת תינוק מזרונים מכשירי קושר
מיקרוגל ועוד, הארון הוא לא אותו ארון וצריך לפרק אותו וכך הלאה זה מסתבך יותר ויותר
לכן בסופו של דבר המוביל נקלע למצב שהוא מאחר להובלה הבאה בתור ואחריה לעוד
הובלה. כשהמוביל מאחר הלקוח מתחיל להתעצבן ושניהם פועלים תוך כדי אנרגיות שליליות
אחד כלפי השיני ולא מסכימים אחד עם השיני. כדי לא להיתקע במצבים כאלה צריך לפנות
יום שלם ולהקדיש אותו אך ורק להובלה ואז לא תהיו לחוצים מבחינת הזמן. וצריך לקחת הובלות בירושלים


הובלות בירושלים

הובלת משרדים, הובלת חדרי עבודה, הובלת בתי עשק והובלה של ציוד תכני ומכני רגיש היא תהליך מורכב שתוצאתו היא להגיעה למקום העבודה שנבחר, התהליך צריך להתבצע בזריזות מרבית כדי שהייה אפשר להחזיר את העבודה לפעילות רגילה ושלא תצטרכו להמתין או לחזור לפעילות מוגבלת.

לעבודה שכזו תדרוש ניסיון ומיומנות רבה לכן כדי לקחת בחשבון שחברת ההובלה שלקחתם מנוסה ואתם יודעים שהיא יכולה לעמוד במשימה אחרת כאב הראש יגדל. לאומת חברת הובלות חדשה ובלתי מנוסה חברה עם וותק ומוניטין תיתן לכם שירות שישאיר לכם טעם טוב, הם יעבירו את הציוד בשלמותו לפי לוח זמנים שקבעתם.

לא תצטרכו לעשות דבר אפילו את האריזה הם יכולים לעשות עבורכם אם תרצו בכך. מספר אצות שיעזרו לכם ליעל את הובלת משרדים, ויחסכו לכם בהמשך לתרכה רבה: להובהלה יש להתכונן מראש — יש להכין רשימה מפורטת של הציוד שברצונכם להעביר, כך ברגע שתקבלו הצעת מחיר תוכלו לדעת שהיא תואמת את המציאות: אם תביאו בפני נציג שרות רשימה קצרה יותר של חפצים במקרה הטוב הוא יעלה את המחיר בזמן ההובלה, דבר שיכול לגרום לאי נוחות, ובמקרה הפחות טוב הוא לא יוכל לבצע את הובלה בגלל שלא נארך נכון עם משאית מספיק גדולה ומספיק סבלים (בדרך כלל רק המחיר יעלה בהתאם למספר החפצים הנוספים) כך שבכדי לקבל הצאת מחיר ללא שינוי תצטרכו לתת רשימת חפצים מדויקת ככל שאפשר.

הובלות בי-ם

הכנת הציוד להובלה:
הובלת משרדים הינו ענין מסובך. בניגוד להובלת דירות שבא דיירי הבית הסתדרו עם החפצים גם אם לא כל החפצים הגיעו למקומם המדויק, כאן צריך שכל עובד יקבל את הציוד שלו לחדר העבודה שלו אחרת היה בלבול. לכן כדי להכין מראש את הציוד בארגזים ושקיות, לרשום על כל קופסה לאן היא מיועדת, ולמי היא שייכת וכדי לעשות זאת בכתב קריא ובשפה ברורה.
את הדברים הגדולים, ארונות פסנתרים, תשאירו במקומם רק תרוקנו אותם מכל חפץ נוסף, לשקיות וארגזים כדי שהיה נוח להעביר אותם בצורה טובה.
על הארגזים השבירים תירשמו שביר וכדי גם לרשום את סוג הציוד שיש בארגז כדי שהסבלים ידעו איך להתחhיס לקופסה.
אפשר לשמור על חומר חשוב או מסווג הרחק מידיהם של הסבלים: הובלה היא תהליך ארוך ואינטנסיבי שבסופו חלק מן מהחפצים עלולים להינזק, כמובן שמה שרגיש תוכלו להסב את צומת ליבו של האחראי הסבלים כדי שייתן את צומת הלב המלאה לאותו חפץ. אם חברת ההובלה היא בעלת שם טוב וותק במקצועה בקשה כזו תהיה שגרתית ותתבצע במלואה.
אם בחרתם להוביל ציוד רגיש עם המובילים הקפידו שוב להסביר לסבלים ולהנחות אותם כיצד אתם רוצים שהדבר יתבצע ואיכן אתם רוצים את החפץ בסופו של דבר, זה יבהיר להם את הצורך בדבר.
השלב האחרון של ההובלה הוא שלב הפריקה.
הפריקה היא בדרך כלל יותר מהירה מהעמסה והיא דורשת שלפחות אחד העובדים ינחה באופן אישי את הסבלים לגבי סדר החפצים במשרד החדש. במידה ולא היה מי שינחה את הסבלים לאן לפרוק אז הם יפרקו בצורה אקראית ואתם תצטרכו אחר כך לשוב ולסדר מה גם שברגע שהעובדים יסדרו בצורה מיידית את המשרדים כך שהיה להם נוח לעבוד בהם החזרה לשגרה תהייה חלקה יותר, לכן כדי שתביאו מישהו אחראי שידע לאן צריך למקם את החפצים בצורה טובה.

תהיו שותפים להעברה- אתם לא צריכים לעזור להעמיס את המשאית אבל כדי מאוד שתהיו נוכחים ותפקחו על העובדים. על פרטי העיסקה תוכלו לשבת לפני ההובלה ובסופה חשוב שבזמן ההובלה תתרכזו בה.
וכמה שתסדרו מבחינתכם את ההובלה (בכך שהיה ברור לכם ואחר כך גם לעובדים את סדר החפצים) כך ההובלה תהייה פשוטה יותר. סבלות פריקה והעמסה סבלות – סבלים י-ם

מובילים ירושלים


 
שירותי הובלה בי ם שירותי הובלה בי-ם הובלות בירושלים הובלות בירושלים הובלת דירות בי ם הובלת דירות בי ם
הובלות בירושלים הובלות בי-ם הובלות דירה ירושלים הובלות דירה י-ם הובלות דירה בירושלים הובלות דירה בי-ם
שירותי הובלה בי-ם | ירושלים הובלות אחסון ציוד | מובילים ירושלים | שירותי הובלה בירושלים | ירושלים הובלות אחסון ציוד | מובילים ירושלים |
הצעות המחיר הן ללא תשלום וללא התחיבות הלקוח     ההובלה לפי מחירי השוק הכנסת פרטי תכולת הדירה נעשית באמצעות ספרית תמונות גדולה, באמצעותה
ניתן להגדיר בפשטות את מרכיבי פרטי ההובלה.
המחירים המוצעים באתר מבוססים על ניסיון של מובילים ונתונים
.סטטיסטיים, שנאספו במהלך 5 שנים ברחבי הארץ ירושלים תאריך ההובלה, העונה בה מתבצעת ההובלה (קיץ או חורף), קומת הדירה ממנה מתבצעת .ההובלה וקומת דירת היעד, המצאות מעלית, סוג הגישה לחניית המשאית, מרחק ההובלה ועוד
.באתר תמצאו טיפים לאריזה ופרוק של רהיטים מידע לגבי גדלים וסוגים שונים של מכולות בעזרתן ניתן להעביר תכולות שונות דרך הים
האתר מאפשר לינקים לאתרים אחרים העוסקים בנתונים חשובים להעברה מעבר .לים (מכס, נמלים, מספרי טלפון חשובים וכד’)
פשטות מילוי פרטי ההובלה מאפשר לקבל חישוב עלות ההובלה און ליין תוך דקות ספורות ללא הזמנה של נציג החברה
! להצעת המחיר און ליין אין צורך להכניס אנשים זרים הביתה
בעזרת המחירון תדעו אם הצעות המחיר השונות שקיבלתם סביר או מנופח – בקיצור המובילים לא יסדרו אתכם יותר
חברה המספקת שירותי הובלה ארציים כולל אחריות וביטוח חברת הובלות בכל הארץ. חישוב מחירים מיידי באתר באופן קל ונוח בליווי מבחר תמונות. טיפים לאריזה ולהובלה בטוחה. למשרדים ודירות-ידידותי למשתמש
עלות הובלה של תכולת דירה ברחבי הארץ לפי מחירי השוק הצעות המחיר הן ללא תשלום וללא התחיבות הלקוח   אריזה כהתכוננות לקראת הובלת דירה: הסיבות שלנו למעבר דירה הן רבות ומגוונות וכל תהליך המעבר הוא מרגש מחד אך גם מלחיץ למדי.

דבר ראשון אנו צריכים לבחור בחברת הובלות איכותית ורצוי לבדוק לפני זה המלצות של חברים, שכנים, מכרים או עמיתים לעבודה לגבי חברת הובלות יעילה. ערכו סקר שוק והשוו בין המחירים של חברות ההובלה השונות.
בכל מקרה עדיף לכם לבחור בחברת הובלות בעלת ניסיון בתחום ההובלה ובעלת רמת ביצוע גבוהה, בכדי ששום חפץ שביר לא יפגע. לאחר שלב בחירת חברת ההובלות אנו ממליצים לכם לסכם את כל פרטי ההובלה היטב, באופן כתוב .

חברת ההובלות היא זו שמעמיסה את כל הארגזים והרהיטים לתוך המשאית ולאחר הנסיעה היא עוסקת בפירוק הארגזים בבית החדש. חברת ההובלות אמורה לספק לכם את הארגזים, את נייר הדבק והעטיפה לשם ביצוע האריזה.

עדיף לסמן כל ארגז וארגז על פי תכולתו והחדר אליו הוא שייך וזאת באמצעות טוש בולט ולא באמצעות מדבקות העלולות ליפול. אם אתם עוסקים בכוחות עצמכם במלאכת האריזה לקראת המעבר אז הכינו מבעוד מועד כמות גדולה של ארגזים בגודל קטן, בינוני וגדול, כמה שיותר, טוב יותר . את הארגזים אפשר לסמן על פי החדר אליו הם שייכים, כאשר כל צבע מסמל חדר אחר. כך ההתארגנות ביום המעבר תהיה פשוטה יותר.

אנו ממליצים לכם לעטוף את כל החפצים השבירים בשכבות נייר מרובות. ביום ההובלה, בעת בואם של המובילים חשוב שתאמרו להם את כמות הארגזים הכוללת ומתוכם את כל הארגזים בעלי החפצים השבירים, בכדי שהמובילים יתייחסו אליהם ביתר זהירות.

כמו כן, עדיף לכם להשאיר מספר ארגזים פתוחים כי אולי המובילים ירצו להעביר תכולה כלשהי מארגז לארגז בכדי לייצר שיווי משקל.

11 Responses to מחירי הובלות בירושלים

 1. הצעת מחיר עבור הובלה כולל פירוק והרכבה : כוננית פתוחה/ שולחן מחשב קטן/ תנור חימום חשמלי/ מייבש כביסה — סל כביסה/ מכונת כביסה קטנה/ ספרייה לא לפירוק/ טלוויזיה מזנון של טלוויזיה/ 19-30 שקיות של בגדים/ וקרטונים/ 32 כסאות פלסטיק/ שולחן קפה/ שולחן מטבח/ שולחן מחשב/ מערכת ישיבה 2+3/ תנור אפיה מיקרוגל/ כביסה מייבש/ מקרר 580 ליטר דרוש פירוק/ מזרון/

 2. עידו:

  הצעת מחיר להובלה עם אריזה כולל פירוק והרכבה דחוף ליום רביעי הזה : ארונות שירות. ארון דלתות הזזה 1. מכונת כביסה. טלוויזיה רגילה. שקיות ניילון של בגדים. כמה קרטונים. 7 כסאות. שולחן מטבח 2 כסאות. פירוק והרכבה של חדר שינה. מכונת כביסה. מדיח כלים. כדים. ספה של שלושה מושבים.

 3. אלישבע:

  אבקש לקבל הצעת מחיר להובלה של דירה הובלה ליום שלישי הקרוב : מיטת נוער, ארון דלתות הזזה 1, מייבש כביסה , סל כביסה, מכונת כביסה, ספרייה לא לפירוק, כולל פירוק והרכבה, טלוויזיה, כ17 שקיות, 36 קרטונים, 6 כסאות, שולחן סלוני גדול מ3 חלקים, שולחן מטבח, שולחן כתיבה, שולחן מחשב קטן, פירוק והרכבה של חדר שינה, תנור אפיה, מכונת כביסה-מייבש, מיטה וחצי + מזרן, מקרר,

 4. הגרה:

  מעוננית לקבל הצעת מחיר לגבי הובלת ליום חמישי או חמישי הקרוב : כוורת לילדים שולחן כתיבה — אורך 180 ס«מ מכונת כביסה קטנה ארון תינוק טלוויזיה רגילה וכ עשרה קרטונים 7 כסאות שולחן סלון מזכוכית שולחן מפורק שולחן מחשב סלון ספה זוגית מכונת כביסה מיטה זוגית בסיס + מזרון מקרר נפח 480 ל מדיח כלים

 5. זיו:

  הייתי רוצה לקבל הצעת מחיר על הובלת : ארונות הזזה 3 דלתות שולחן מחשב עם שני כסאות מ/כביסה מכונת כביסה טלוויזיה+מזנון של טלוויזיה כמה שקיות ניילון של בגדים עד 14 ארגזים שידה 3 מדפיות 4 שידות קטנות שולחן סלוני שולחן מטבח-11 כסאות שולחן מחשב קטן סלון 3+2 מיטה 1.7*1.9 מקרר 480 L מדיח

 6. הובלות בירושלים: מצא מובילים בירושלים:

  מעוניין לקבל הצעת מחיר להובלה ראשון לציון לירושלים : שטיח בינוי מזרון זוגי + בסיס שידה ארון דלתות הזזה 1 מכונת כביסה מקומת קרקע ארון תינוק טלוויזיה כולל פירוק ארון והרכבה 113 שקיות בערך 17 קרטונים 40×60 שולחן מטבח 2 כסאות שולחן מחשב וכסא תנור מכונת כביסה מזרן מקרר נפח 380 ל

 7. אלכס:

  מעוניינת לקבל הצעת מחיר עבור הובלה פירוק והרכבה : מיטת תינוק. מזרון. ארונות שירות. ארון 4 דלתות הזזה. מכונת כביסה. ארוניות קטנות 6. טלוויזיה 33 אינטש. כשישה שקיות ניילון. כשישה קרטונים גדולים. 5 תיקים. 4 כסאות. ושולחן מטבח צד. שולחן כתיבה זכוכית. מחשב- שולחן. מחשב. מכונת כביסה. מיטה + מזרון שידת מגירות. ספה שתי מושבים.

 8. חן:

  מקומה מרתף יום שני : מזרון, ארון דלתות הזזה, כוורת, שולחן כתיבה, מכונת כביסה, ספרייה לא לפירוק, פירוק ארון 4 דלתות, בין 17-27 ארגזים, שידה לטלויזיה וטלויזיה, 7 כסאות, שולחן מטבח, שולחן מחשב, תנור אפייה, כביסה מייבש / מכונת כביסה, מקרר נפח 380 ל,

 9. דורית:

  מקומה שנייה לבניין עם מעלית : עציצים ספת נוער כוורת שולחן כתיבה מייבש כביסה מכונת כביסה קטנה 5 ק»ג 2 ארונות פירוק והרכבה טלוויזיה בערך 15-29 שקיות קרטונ שידה קטנה 3 3 כסאות מחשב שולחן סלון תנור אפיה מיקרוגל מכונת כביסה 2 מיטות נוער מדיח

 10. ידין:

  אני מעוניין בהצעת מחיר להובלה בירושלים להיום או מחר : ספת נוער שולחן כתיבה/ספרייה שולחן מחשב קטן מייבש כביסה מכונת כביסה ארון תינוק 4 ארונות וטלוויזיה 42″ 21 שקיות בערך ארגז 2 תיקים 3 כסאות שולחן מטבח סלון 3+2 טלויזיה מערכת סטריאו מחשב קטן תנור מיקרוגל טוסטר מכונת כביסה/מייבש מיטה 1.5X1.8 ומזרון

 11. איילה:

  הצעת מחיר עבור הובלת בית עם תכולה מלאה חייב להיות ביום רביעי : מיטה מזרן זוגי. קטנים 5 קרטונים. PC שולחן. מערכת ספות 3 2 1. ארונות שירות. מייבש כביסה. מיטת ילדים קומותיים. שקיות של בגדים. מכונת כביסה. שולחן כתיבה. טלוויזיה 46 אינטש. רדיאטור קטן. פירוק והרכבה — חדר שינה. תנור מיקרוגל טוסטר. ארון 6 דלתות כולל פירוק. מדיח. מקרר.

Добавить комментарий